Background

Kamerové systémy Dahua

Profesionální kamerové systémy za rozumnou cenu

Moderní monitorovací systém

Proč chtít kamerový systém Dahua

Kamery jsou ideálním doplňkem zabezpečení objektu. Získáváte velmi cennou vizuální kontrolu nad objektem s možností zpětného vyhledání záznamu.

Čínská společnost Dahua Technology je předním výrobcem kamerových systémů. Je celosvětově druhým největším hráčem na trhu. Dahua klade velký důraz na vývoj, každým rokem do něj investuje 10% svých příjmů.
Kamerové systémy Dahua vynikají skvělým poměrem cena/výkon. Jsou ideální jak pro nové instalace v rodinných domech nebo firemních objektech, tak i pro upgrade stávajících, již nevyhovujících kamerových systémů. Široká nabídka kamer a záznamových zařízení se uplatní jak u jednoduchých systémů, tak i u náročnějších zákazníků, kteří využijí sílu inteligentní videoanalýzi. Vybírat můžeme jak ze sortimentu jednoduších a levných, nicméně velmi kvalitních HDCVI kamer, tak i sofistikovaných IP kamer s pokročilími funkcemi.

Chci nabídku
icon

Dokonalý přehled

Díky širokému portfóliu kamer je možné sestavit systém tak, aby plně vyhovoval požadavkům dané instralace. Neunikne Vám žádný detail.

icon

Inteligentní funkce

Kamery dahua disponují inteligentní videoanalýzou, díky které můžete detekovat překročení čáry, narušení zóny, detekovat obličeje a další.

icon

Snadné ovládání

Uživatelské rozhraní kamerového systému je velmi intuitivní a jednoduché na obsluhu. Jednoduše a rychle se tak dostanete k požadovaným záznamům.

icon

Mobilní přístup

Pomocí mobilní aplikace gDMSS se jednoduše spojíte s Vaším záznamovým zařízením. Okamžitě se tak máte přehled o aktuální situaci.

Co Vám mohu nabídnout?

Proč využít mých služeb?

Osobní přístup

Osobně přijedu na obhlídku objektu, vypracuji nabídku, provedu samotnou instalaci a nastavení, budu řešit údržbu a případné závady. Kdykoliv jsem Vám k dispozici na mailu nebo telefonu. Spoustu zásahů lze řešit přes vzdálené připojení, servis na místě podle závažnosti, zpravidla do 3 dnů.

Profesionalita

Mám mnohaleté zkušenosti nejen s montáží kamerových systémů. Pravidelně se účastním školení. Jsem držitelem koncese pro "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob", což by měla být v tomto oboru samozřejmost.

Férové ceny

Jsem živnostník a tak Vám mohu nabídnout, oproti větším firmám, příznivější ceny za instalaci kamerového systému i následný servis. Zažádejte o nezávislou kalkulaci a přesvědčte se sami!

Background

Kamery pro všechny typy objektů

Řešení pro jakoukoliv situaci

Kamerový systém Dahua najde mnoho využití. Je ideálním doplňkem zabezpečovacího systému a při dodržení pravidel ochrany soukromí je důležitým důkazním prostředkem.

icon

Kamery na domě

Monitorují bezprostřední okolí domu. Díky videoanalýze mohou emailem informovat o vniknutí na pozemek. Ideální pro nasazení levnějších HDCVI kamer.

icon

Kamery na chatě

Ve vaší nepřítomnosti nebo mimo sezónu monitorují přilehlý pozemek nebo interiér chaty. Díky vzálenému přístupu máte vždy dokonalý přehled o aktuální situaci.

icon

Kamery na firmě

Sofistikovanější IP systém hlídá vjezd a na základě videoanalýzi SPZ otevírá závoru, hlídá parkoviště a vstupy do objektů. Další kamery mohou hlídat technologie nebo sklady.

icon

Upgrade kamer

V případě potřeby modernizace dosluhujícího analogového kamerového systému lze tento pohodlně nahradit systémem HDCVI při zachování stávající kabeláže.

icon

Kamerový systém nemůže plně nahradit alarm

Instaluji zabezpečovací systém JABLOTRON 100+

Jsem zde pro Vás!

Kontaktujte mě

qr

adresa

Habrovany 349, 683 01

email

info@vecera-el.cz

telefon

+420 777 966 614

IČ, DIČ

87223333, CZ8105153925